Servis

Nezapomeňte na důležitost pravidelného servisu

Kolo je stroj jako každý jiný. Někdy je potřeba ho vyčistit, promazat, seřídit. Můžete to samozřejmě zkoušet sami doma v garáži, ale taky je tu druhá možnost: svěřit své kolo profíkům. Nabízíme garanční prohlídky, velký posezónní servis i drobné servisní úkony. Náš mechanik je vyškolený i na opravy tlumičů a odpružených vidlic. Víme, co děláme.

Drobnosti i velký servis

Lepší je starat se o kolo průběžně a ne čekat, až se něco „vysype“. Pravidelná údržba je náš denní chleba, ale vybavení a zkušenosti máme i na to, abychom si poradili i s většími průšvihy. Opravit a seřídit umíme všechny typy jízdních kol. Používáme kvalitní nářadí Park Tool a v případě potřeby vám kolo i umyjeme. U nás profíky a hobíky nerozlišujeme, komplexní servis se vším všudy si zaslouží všichni naši zákazníci.

Garanční servis

Na kolo od nás vám nabízíme garanční prohlídku zdarma. Stavte se nejlépe po ujetí 150-200 kilometrů. Seřídíme vám brzdy, řazení, hlavové a středové složení a zkontrolujeme všechny šrouby, tlumiče a výplety kol. Na kola zakoupená v naší prodejně je garanční prohlídka zdarma (kola značky Specialized zakoupená v jiných prodejnách: elektrokola – 2000 Kč, ostatní kola – 1000Kč).

Pravidelná údržba

Servis je dobré dělat pravidelně, aby vaše kolo dál fungovalo na jedničku. A taky je to nejlepší prevence větších problémů, které se pak řeší složitěji a stojí víc peněz. Řazení a brzdy občas potřebují doladit, abyste byli nadále maximálně spokojení a jízdu si užívali, čas od času se vyplatí promazat ložiska a nebo zkontrolovat tlumič a vidlici. Jsme rychlí, spolehliví a pořádní.

Posezónní prohlídka

Tak jako si po sezóně potřebujete odpočinout vy, mělo by se podobné péči dostat i vašemu stroji. Dovezte ho k nám, my mu poskytneme tu pravou léčebnou kúru. Zkontrolujeme stav převodníků, řetězu, brzdových destiček a vše seřídíme. Až se zase vrátí jaro, budete moct hned vyrazit a neztrácet čas. S prvními jarními paprsky se totiž všechny cykloservisy zahltí těmi, kteří podobné opravy nechali na později.

Jak si poradit v terénu

Radim má zkušenosti na rozdávání. Koukněte se na videa, kde radí s běžnými servisními úkony. Umět by je měl každý.

Singletrack

Přehazovačka

Defekt kola

Osma

Řetěz za kazetou

Proříznutý plášť

Brzy a řazení

26 vs 29

© 2013–2023 Bikomatic s.r.o.
Vytvořilo FEO
Zavřít
Zavřít
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík