Prodejna uzavřena. E-shop a servis kol funguje. Více info zde.

Servis

Nezapomeňte na důležitost pravidelného servisu

Kolo je stroj jako každý jiný. Někdy je potřeba ho vyčistit, promazat, seřídit. Můžete to samozřejmě zkoušet sami doma v garáži, ale taky je tu druhá možnost: svěřit své kolo profíkům. Nabízíme garanční prohlídky, velký posezónní servis i drobné servisní úkony. Náš mechanik je vyškolený i na opravy tlumičů a odpružených vidlic. Víme, co děláme.

Drobnosti i velký servis

Lepší je starat se o kolo průběžně a ne čekat, až se něco „vysype“. Pravidelná údržba je náš denní chleba, ale vybavení a zkušenosti máme i na to, abychom si poradili i s většími průšvihy. Opravit a seřídit umíme všechny typy jízdních kol. Používáme kvalitní nářadí Park Tool a v případě potřeby vám kolo i umyjeme. U nás profíky a hobíky nerozlišujeme, komplexní servis se vším všudy si zaslouží všichni naši zákazníci.

Garanční servis

Na kolo od nás vám nabízíme garanční prohlídku zdarma. Stavte se nejlépe po ujetí 150-200 kilometrů. Seřídíme vám brzdy, řazení, hlavové a středové složení a zkontrolujeme všechny šrouby, tlumiče a výplety kol. Na kola zakoupená v naší prodejně je garanční prohlídka zdarma (kola značky Specialized zakoupená v jiných prodejnách: elektrokola – 2000 Kč, ostatní kola – 1000Kč).

Pravidelná údržba

Servis je dobré dělat pravidelně, aby vaše kolo dál fungovalo na jedničku. A taky je to nejlepší prevence větších problémů, které se pak řeší složitěji a stojí víc peněz. Řazení a brzdy občas potřebují doladit, abyste byli nadále maximálně spokojení a jízdu si užívali, čas od času se vyplatí promazat ložiska a nebo zkontrolovat tlumič a vidlici. Jsme rychlí, spolehliví a pořádní.

Posezónní prohlídka

Tak jako si po sezóně potřebujete odpočinout vy, mělo by se podobné péči dostat i vašemu stroji. Dovezte ho k nám, my mu poskytneme tu pravou léčebnou kúru. Zkontrolujeme stav převodníků, řetězu, brzdových destiček a vše seřídíme. Až se zase vrátí jaro, budete moct hned vyrazit a neztrácet čas. S prvními jarními paprsky se totiž všechny cykloservisy zahltí těmi, kteří podobné opravy nechali na později.

Jak si poradit v terénu

Radim má zkušenosti na rozdávání. Koukněte se na videa, kde radí s běžnými servisními úkony. Umět by je měl každý.

Singletrack

Přehazovačka

Defekt kola

Osma

Řetěz za kazetou

Proříznutý plášť

Brzy a řazení

26 vs 29

Dovezte kolo k nám

Omrknem ho a dáme dohromady

Po odeslání objednávky se vám náš servisní technik ozve a domluví si s vámi termín servisu.

© 2013–2020 Bikomatic s.r.o.
Vytvořilo FEO
Zavřít
Zavřít
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík