Retül Fit

Specialized BG Fit Retül nastavení posedu

O pocitu z jízdy často rozhodují detaily. I několik centimetrů na posedu může udělat obrovský rozdíl v efektivitě jízdy. Správný posed je totiž základ. Pokud chcete opravdu to nejlepší, svěřte nastavení posedu profíkům. U nás používáme nejmodernější systém 3D dynamického nastavení posedu Specialized BG Fit Retül, který je špičkou na trhu.

Co můžete očekávat?

BG Fit

- vždy ideální nastavení právě pro vaši postavu
- efektivnější šlapání a využívání energie
- rychlejší jízda při stejném úsilí
- prevence zranění

O CO JDE?

BG Fit Retül je komplexní program pro přizpůsobení kola jezdci na míru. Vychází z práce Andrewa Pruitta, uznávaného sportovního lékaře, který je průkopníkem ve výzkumu správného posedu na kole pro lepší prevenci zranění i zajištění efektivnější jízdy. Při BG Fit Retül má na sobě jezdec upevněné bezdrátové senzory a šlape na trenažeru nebo na svém (vlastním) kole. Speciální kamerový 3D systém snímá jeho pohyb a data posílá do počítače, kde software následně vyhodnocuje všechna data.

BG Fit

Pro koho je BG Fit vhodný?

BG Fit

Systém je vhodný pro každého, nezáleží na tom, zda jste profesionální jezdec nebo ne. Program je užitečný i pro rekreační cyklisty, kteří prostě jen chtějí jezdit na kole zdravěji a efektivněji.

Pokud vás při jízdě na kole limituje bolest v nohou nebo zádech, určitě BG Fit vyzkoušejte, původcem problémů totiž může být právě špatný posed.

Co vás na BG Fit čeká?

Vše začíná vstupním pohovorem o sportovní historii a ambicích jezdce. Následuje fyzické vyšetření, kde pomocí různých cviků zjistíme rozsah pohybu kloubů, jejich vybočení, zkrácení svalových skupin, různé asymetrie a další tělesné parametry.

BG Fit

Poté se přejde už na samotnou jízdu se senzory na trenažeru, kde jezdce snímá kamerový systém a během jízdy je podle výsledků průběžně upravován posed. Upravujeme jak výšku sedla, tak jeho předozadní polohu nebo pozici kufrů a představec řídítek. Posledním krokem jsou závěrečná vyhodnocení dat z počítače a drobné korekce na sedle. Celý program trvá přibližně 3 hodiny.

Protože nám na vaší spokojenosti maximálně záleží, domlouváme si s každým, kdo u nás BG Fit vyzkouší ještě kontrolní setkání, kde s časovým odstupem vyhodnotíme výsledky a případně vyladíme poslední detaily.

Proč BG Fit u nás?

Během celého programu se o vás starají zkušení "fiteři" s mnohaletou praxí a se zkušenostmi z profesionální cyklistiky Radim Kořínek a nově Radek Otáhal.

Zárukou kvality je i fakt, že rukama našich fitterů prošli profi jezdci Adam Hansen, Josef Černý, Pavel Boudný. Nově ladil posed na Epica 2018 i Jaroslav Kulhavý.

Cena nastavení posedu je 4000,- Kč

BG Fit
© 2013–2023 Bikomatic s.r.o.
Vytvořilo FEO
Zavřít
Zavřít
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík