Načítání produktu

Popis produktu

Nechápejte nás špatně - karbonová vlákna jsou prostě bomba. Ale když přijde čas zachovat klid při jízdě v ostrém terénu, je zatraceně těžké překonat konstrukci rámu ze slitiny jako u modelu Stumpjumper FSR Comp 29, který v jezdci vzbuzuje velkou jistotu. Nabízí konstrukci ze slitiny M5, která je lehká, trvanlivá a dostatečně tuhá a pružná, zatímco směs komponent Shimano a SRAM byla vybrána, abyste získali nejlepší možný výkon na rozbitém terénu. A když vezměte v úvahu náš patentovaný systém Rx Trail Tune na tlumiči, k tomu agresivní geometrii, která hltá terén a nabízí absurdně krátkou řetězovou vzpěru, kokpit se spoustou prostoru, nízkou středovou osu a skloněnou přední část, získáte kolo, kterému můžete věřit, rok za rokem.

  • Trail Chassis ze slitiny M5 se zadními vzpěrami Stumpjumper FSR je kombinací odolnosti, tuhosti a lehké váhy a terénní geometrie Trail 29 Geometry se zdvihem 135 mm přináší velmi kvalitní ovládání.
  • Ve spojení s naším odpružením FSR 6-Pack Linkage zadní tlumič FOX FLOAT Evolution nabízí funkci AUTOSAG pro snadné nastavení a 135mm plynulého, nastavitelného tlumení, zatímco naladění tlumiče Rx Tune poskytuje pocit pružnosti, odezvu a efektivitu pro stoupání a klesání v terénu.
  • Vidlice RockShox Revelation RC3 29 používá pevnou osu 15mm Maxle Lite a 140mm plynulého zdvihu pro pohlcení nárazů a nerovného terénu s lepší kontrolou a jistotou.
  • Přední plášť 29x2,3" Specialized Butcher Control v jezdci vzbuzuje sebevědomí v jakémkoli terénu.
  • Zadní plášť 29x2,3" Specialized Purgatory Control přináší spolehlivý záběr za nejrůznějších podmínek a na každém povrchu.
  • Sedlovka Command Post IRcc nabízí až 12 poloh s 125mm jemně nastavitelné výšky pro lépe přizpůsobitelnou polohu, což má za následek lepší kontrolu a vylepšené ovládání jak ve stoupání, tak ve sjezdech.
© 2013–2018 Bikomatic s.r.o.
Vytvořilo FEO
Zavřít
Zavřít
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík