Ostrava má svůj první
Concept Store

Dříve se tu prodávala auta, dnes tu najdeš kola značky Specialized. Její motto „Innovate or die“ říká vše. Očekávej proto nejnovější technologie, špičkový výkon a vysoký komfort. Ke kolům tu máme i bohatý sortiment doplňků, servisní zónu a BG Fit studio pro přesné nastavení posedu na kole.

Najdeš vše, co hledáš

Každý si u nás vybere to své: biker, silničář i cykloturista. Pro náročné tu máme závodní speciály řady S-Works, pro ženy ucelenou řadu dámských modelů a k tomu navíc krásná městská kola Globe. Oblečením a doplňky se u nás může vybavit od hlavy až k patě a bohatý sortiment doplňků máme i pro kola.

Postarají se o tebe profíci

Účastník OH v Sydney a Aténách Radim Kořínek je značkou kvality. Všichni naši kluci mají za sebou cyklistickou závodní kariéru a někteří v ní dosud pokračují. Zkušenosti s cyklistikou máme a rádi poradíme i tobě. Pokud chceš profesionální servis,
jsi tu na správném místě.

Opravíme, vyčistíme, seřídíme

Když kolo nefunguje, je to k vzteku. Můžeš mít dobré nohy, ale jízdu si užiješ jen tehdy, když všechno funguje jak má. Svěř svůj stroj do rukou profíků, o kolo se postaráme i tobě. Rychle, kvalitně a profesionálně.

Správným nastavením k větším výkonům

Když chceš od svého těla výkon, musíš mu k tomu dát podmínky. Správný posed ti dá nejen efektivní využití toho, co máš natrénováno, ale taky tě uchrání před bolestí zad nebo kolen. Posedy nastavujeme metodou BG Fit a s využitím přesného kamerového systému.
Stojí to za to, věř nám!

Stroj na míru

Pro ty, kdo se nespokojí se standardní katalogovou nabídkou, nabízíme stavbu kol dle jejich požadavků. Chceš se odlišit? Máš představu, na jakém kole chceš jezdit, a běžná nabídka ji neuspokojuje? Rádi ti v tom pomůžeme! V případě potřeby poradíme s výběrem komponentů a postavíme ti tvůj vlastní speciál!

Půjčovna aktuálních novinek

Troufneme si tvrdit, že podobnou půjčovnu nenajdeš. Ať už pojedeš najíždět kilometry do tepla, na dovolenou do Alp a nebo si chceš jen užít prodloužený víkend na špičkovém kole, můžeme ti pomoci splnit tvé sny. Půjč si u nás některý ze špičkových modelů Specialized a užij si naplno chvíle v sedle kola!

Potřebuješ něco